Doradztwo księgowe i podatkowe

Pomoc świadczona przez naszą kancelarię ma na celu wspieranie przedsiębiorstw w temacie szeroko pojętej księgowości. Zakres naszych działań obejmuje zarówno bieżące usługi rachunkowe dla firm oraz przeprowadzanie audytów finansowych, ale również doradztwo podatkowe oraz rozliczenia pracownicze i kontrolę nad dokumentacją z zakresu kadr i płac. Obsługujemy zarówno duże spółki i jednoosobowe działalności jak również międzynarodowe korporacje i podmioty funkcjonujące na zagranicznych rynkach.

Dynamiczny rozwój wielu branż i zmieniające się przepisy sprawiają, że coraz więcej właścicieli firm skupia się na prowadzeniu swojej działalności, powierzając rachunkowość obsłudze zewnętrznej. Przeprowadzając audyty i dokonując rozliczeń pracowniczych sami również korzystamy ze wsparcia biegłych rewidentów oraz adwokatów.

Doradztwo podatkowe

Prowadzimy konsultacje oraz udzielamy porad z zakresu prawa podatkowego, zakładania własnej działalności gospodarczej i optymalizacji kosztów związanych z jej prowadzeniem.

Czytaj więcej >>

Audyt

Przeprowadzamy szczegółowe kontrole zawieranych przez firmę umów, dokonywanych rozliczeń podatkowych oraz poprawności dokumentacji w działach kadr i płac.

Czytaj więcej >>

Rachunkowość

Świadczymy pomoc w prowadzeniu pełnej oraz uproszczonej księgowości dla firm, które nie posiadają w swej strukturze działu rachunkowego. Obsługę oferujemy także w językach obcych: angielskim lub niemieckim.

Czytaj więcej >>

Rozliczenia pracownicze

W myśl obowiązujących przepisów Prawa Pracy nadzorujemy bieżące sprawy kadrowe oraz poprawność dokumentacji zatrudnionych pracowników, a także wszystkie kwestie związane z płacami.

Czytaj więcej >>

Biuletyn A.F.O.

jak możemy Ci pomóc?

Serdecznie zapraszamy cię do naszego biura we Wrocławiu! Możesz się z nami skontaktować również telefonicznie lub mailowo.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach?