20 maja 2017r. Kancelaria Doradztwa Podatkowego A.F.O. świętowała swoje 25-lecie. Obchody Jubileuszu odbyły się na malowniczych terenach podwrocławskich Łan (gm. Czernica), a ich zwieńczeniem był mecz piłki nożnej A.F.O. vs Klienci. Tego dnia zarówno Klienci jak i dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji, najdłuższej w Polsce dmuchanej zjeżdżalni, byka rodeo, fireshow i wielu innych. Odbył się również konkurs wiedzy o Kancelarii A.F.O. i jej właścicielu.
25 lat to naprawdę sporo czasu na naukę. Przez ponad ćwierć wieku zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie, którym dzielimy się z Wami na co dzień. Doskonale wiemy jak przetrwać w trudnym świecie biurokracji, urzędów, prawnych zawiłości, rachunkowych pułapek i bezlitosnych podatków. Dlatego wszyscy uczestnicy jubileuszu otrzymali Niezbędnik Surwiwalowy A.F.O.
Pragniemy podziękować za pomoc przy organizacji naszego święta:
– EPI za pyszne sałatki i ciasta;
– Rarytasom Dolnośląskim za znakomitą kiełbasę;
– Mineral za naturalne wody mineralne;
– Stowarzyszeniu Łany i Kamieniec Wrocławski, Panu Remigiuszowi Jezierskiemu oraz Panu Mariuszowi Żebrowskiemu za pomoc przy organizacji
oraz
wszystkim Klientom, pracownikom, współpracownikom i ich rodzinom za tak liczne uczestnictwo i wspólne świętowanie z nami tego szczególnego dnia.