Doradca podatkowy do stałej współpracy?

Usługi księgowe, rachunkowe i podatkowe – A.F.O Wrocław

Jeżeli poszukują Państwo zespołu wykwalifikowanych ekspertów, którzy są w stanie doradzić oraz podjąć się przygotowania nawet najtrudniejszy strategii optymalizacyjnych w zakresie podatków, to serdecznie zachęcamy do współpracy z Kancelarią Doradztwa Podatkowego A.F.O. z biurem we Wrocławiu. Troszcząc się o zadowolenie ze strony Klientów, działamy w pełni profesjonalnie. Usługi, które dla Państwa realizujemy obejmują:

  • profesjonalne i wnikliwe audyty,
  • szeroko rozumiane usługi rachunkowe (w tym także usługi księgowe),
  • kompleksowe doradztwo podatkowe,
  • terminowe rozliczenia pracownicze.

Doradca podatkowy w ramach stałej współpracy jest w stanie podjąć się sprawdzenia, sporządzenia oraz kompleksowego prowadzenia dokumentacji Państwa działalności gospodarczej. Jego zadaniem może być również bieżące monitorowanie zmian branżowych, decydujących również o możliwości wdrożenia nowych optymalizacji podatkowych. Naszym ekspertom mogą Państwo także powierzyć przeprowadzenie wieloetapowej analizy finansowej, która pozwoli ocenić m.in. zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Jeżeli istnieje taka konieczność – doradca podatkowy może również przygotować w Państwa imieniu wniosek kredytowy, a nawet podjąć się reprezentowania Państwa stanowiska w urzędach, jak i w trakcie prowadzonej kontroli (np. przez takie organy jak ZUS czy PIP).

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również na świadczenie kompleksowych usług księgowych oraz usług rachunkowych we Wrocławiu. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie oraz realizujemy je w sposób indywidualny – zgodny z Państwa oczekiwaniami. W ten sposób możemy uczestniczyć w rozwijaniu Państwa działalności oraz codziennym budowaniu piramidy sukcesu. Nasze fachowe doradztwo podatkowe pozwala rozwiązać wiele problemów o naturze ekonomicznej. Chcemy jednak, by współpraca z nami wyróżniała się także niezawodnością i elastycznością, dlatego na uwadze mamy m.in. zachowanie atrakcyjnych warunków współpracy.

Pragnąc zapewnić naszym Klientom komplementarną i wieloaspektową obsługę, bardzo często podejmujemy się współpracy z zaufanymi specjalistami z różnych branż. Są wśród nich notariusze, tłucze przysięgli, rzeczoznawcy majątkowi oraz adwokaci.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

przestrzeń produktowa

Doradztwo podatkowe

W ramach naszych profesjonalnych usług proponujemy Państwu doradztwo podatkowe. Zespół Kancelarii Doradztwa Podatkowego A.F.O. dba o kompleksową, rzetelną i profesjonalną obsługę każdego Klienta.

Audyt

Audyty prowadzone są przez specjalistów działu prawnego, działu księgowego oraz działu rozliczeń pracowniczych, a także biegłych rewidentów. Doświadczenie naszych specjalistów pozwala im działać pewnie i szybko.

Rachunkowość

Szesnastu pracowników działu księgowego codziennie dba o to, aby zapewnić naszym Klientom pełnię obsługi rachunkowej. Co najważniejsze, nie tylko w języku polskim, ale również w językach: angielskim, niemieckim.

Rozliczenia pracownicze

W imieniu Klientów prowadzimy sprawy kadrowe ich pracowników. Zajmujemy się pełnią prowadzonej dokumentacji, a także odpowiednio monitorujemy zmiany w Prawie Pracy oraz zmiany w obowiązkach pracodawców.

aktualności

Odpiszemy do Ciebie jeszcze dzisiaj!

Chcesz skontaktować się z jednym z naszych doradców? Zostaw w tym formularzu swoje dane kontaktowe, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy również do kontaktu tutaj.

Chcę porozmawiać o: