rachunkowość

Jednym z pionu działalności Kancelarii Doradztwa Podatkowego A.F.O są usługi rachunkowe. Wśród naszych Klientów znajdują się przedsiębiorstwa o zróżnicowanym profilu działalności, wielkości i funkcjonujące w różnych branżach. Do współpracy zapraszamy spółki krajowe i zagraniczne, międzynarodowe korporacje, a także mniejsze firmy – w tym działalności jednoosobowe.

Specjalistyczny zespół

Prawidłowo prowadzona rachunkowość wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego na naszych Klientów czeka zespół ekspertów złożony z 16 osób specjalizujących się w zagadnieniach związanych z rachunkowością. Kadra tworząca dział księgowy składa się m.in. z biegłych rewidentów i doradców podatkowych posiadająca doświadczenie w sporządzaniu analiz finansowych czy prowadzeniu audytów.

Szeroki zakres rachunkowości

Staramy się, aby nasze usługi pomogły w kompleksowym zorganizowaniu pracy firmy i zwiększeniu jej wydajności. Dlatego oferujemy szeroki zakres działań, wśród których można wyróżnić:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także innego rodzaju ewidencji i spisów. Ma to na celu przede wszystkim sprawne i terminowe rozliczanie podatków firmy.
  • Szeroko pojęte zarządzanie finansami, które polega m.in. na fachowym doradztwie, wspomaganiu w zarządzaniu strategicznym firmy, w wykonywaniu jej projektów czy inwestowaniu.
  • Sporządzanie sprawozdań i cyklicznych analiz finansowych.
  • Wykonywanie raportów – w razie potrzeby także w językach obcych.
  • Prowadzenie audytów finansowych.
  • Nadzorowanie prac bilansowych firmy.
jak możemy Ci pomóc?

Serdecznie zapraszamy cię do naszego biura we Wrocławiu! Możesz się z nami skontaktować również telefonicznie lub mailowo.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach?